Optyk Wrocław

Szukasz dobrego i profesjonalnego optyka we Wrocławiu? Nie mogłeś trafić lepiej. Nasz Optyk Wrocław to salon optyczny we Wrocławiu (na Maślicach) gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz – profesjonalnej porady, badania wzroku oraz kupisz modne wysokiej jakości oprawki, okulary czy soczewki kontaktowe.

Optyk Wrocław – kto to tak naprawdę jest?

Optyk jest osobą odpowiedzialną za wykonanie okularów na podstawie recepty od okulisty lub badań wykonanych przez optometrystę. Do optyka też można się udać w przypadku konieczności konserwacji lub naprawy uszkodzonych okularów. Okulary, jakie wykonuje tworzone są w oparciu o receptę, jaką wystawił lekarz okulista. Niektórzy optycy kończą studia podyplomowe uprawniające ich do samodzielnego przeprowadzania badania w celu doboru korekcji okularowej, przez co posiadają uprawnienia podobne jak optometrysta. 

Optyk Wrocław

Nasz Optyk Wrocław – szybka, skuteczna opieka

W Nasz Optyk Wrocław Twoje zdrowie oczu jest naszym priorytetem. Nasze kompleksowe badania oczu zapewniają dokładną ocenę stanu zdrowia oczu, w tym percepcję wzrokową i funkcję oczu. Grażyna ANTOINE, twój okulista z Wrocławia, przetestuje twoje oczy pod kątem ostrości, ruchu i jakości widzenia. Będziemy również szukać oznak przewlekłych schorzeń i chorób oczu, takich jak jaskra, zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Wraz z wiekiem Twoje oczy są bardziej podatne na choroby związane z wiekiem. Wczesne wykrycie tych chorób może pomóc w zachowaniu wzroku.

Po zakończeniu badania zalecimy opcje leczenia w celu korekcji problemów ze wzrokiem lub leczenia chorób oczu. Wyjaśnimy wszystkie procedury, które należy wykonać, abyś mógł podejmować świadome decyzje dotyczące dalszego leczenia. Twój optyk we Wrocławiu dostosuje zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wysokiej jakości okulary/soczewki kontaktowe

Jeśli potrzebujesz soczewek korekcyjnych, zrealizujemy Twoją receptę i pomożemy Ci wybrać wysokiej jakości okulary z naszego obszernego asortymentu oprawek i soczewek. Oferujemy najwyższej jakości markowe produkty dopasowane do Twojego gustu, stylu życia i budżetu. Jeśli wolisz soczewki kontaktowe od okularów, dobierzemy dla Ciebie specjalistyczne soczewki dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadbamy o to, aby Twoje okulary były wygodne, funkcjonalne i atrakcyjne, abyś był w pełni zadowolony ze swojego wyboru.

Optyk Wrocław

Badanie wzroku Wrocław

Badanie okulistyczne pozwala wykryć wady wzroku, jaskrę, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę we wczesnym stadium, a także schorzenia nieokulistyczne.

Bezdotykowy pomiar ciśnienia gałki ocznej w cenie wizyty. Komputerowe badanie wzroku w cenie wizyty.

Badania wykonujemy po uprzednim uzgodnieniu.

Umów się na badanie wzroku

Aby umówić się na badanie wzroku w Nasz Optyk Wrocław lub skonsultować się ze swoim optykiem we Wrocławiu, zadzwoń pod numer 71 354 15 70 już dziś.

Nasz Optyk Wrocław
Grażyna ANTOINE
mgr inz. optyk dyplomowany

ul. Fromborska 2

54-111 Wrocław

Tel. 71 354 15 70
Kom. +48 697 886 484
Email: nasz-optyk@hotmail.com
www.nasz-optyk.pl

Godziny otwarcia :
Pon.- Pt. : 10.00-19.00
Sob.: 10.00-14.00

Opinie Klientów