Opinie Klientów

Nasz Optyk – co nas wyróżnia

A A A

Naszemu Optykowi mogą Państwo zaufać!

 Nasz Optyk został uznany i polecany przez profesionalny portal zajmujący się promowaniem zdrowia e-Lekarze.net, gdzie lekarzy i inni specjaliści odpowiadają na pytania pacjentów. Rzeczywiście, 7 lat doświadczenia nabyte w dwóch, dużych optycznych sklepach w Lyonie (Francja) sprawiły, że Nasz Optyk grupuje wszystkie wartości trudne do znalezienia w naszym regionie.

Są to przede wszystkim :

  • doskonałe znawstwo rzemiosła Optyki Okularowej, które pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jego główną specjalnością są okulary ze szkłami progresywnymi i oprawki typu 'patent’. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące okularów, zadajcie je Naszemu Optykowi !
  • Dzięki temu, że w naszym salonie optycznym realizujemy montaże okularów i posiadamy nowoczesny sprzęt do obróbki szkieł okularowych, czas oczekiwania na okulary jest skrócony i tańsze są koszty zakupu okularów. Przy zakupie kompletnych okularów (oprawka + dwie soczewki okularowe) Nasz Optyk nie nalicza dodatkowych kosztów robocizny. Często montaże soczewek okularowych wykonywane są na miejscu w obecności klienta. 
  • Naszego Optyka, zgodnie z Francuskim powiedzeniem, Klient jest Królem. Nie są to wcale czcze słowa, u nas każdy jest mile widziany i z jednakową, szczerą uprzejmością traktowany.
  • uczciwość i rzetelność są jego atutem. W Polsce też można pracować nie oszukując! Nasz Optyk woli zaproponować Państwu jedną dobrą parę okularów (niekoniecznie drogą) zamiast dwóch par o watpliwej jakości.
  • doskonałe znawstwo trendów francuskich – Elegancja Francja ! – oraz gustu i oczekiwań polskich klientów
  • umiejętnie stosowane techniki marketingu i odpowiednie negocjacje z dostawcami, pozwalają aby Nasz Optyk mógł zagwarantować Państwu konkurencyjnie atrakcyjne ceny, nawet w stosunku do dużych sklepów optycznych.  Podczas pierwszego roku działalności Naszego Optyka, wszyscy klienci mieli okazję przekonać się o rzetelności firmy.
  • Także i Państwa zapraszamy do odkrycia szerokiej oferty Naszego Optyka !