Opinie Klientów

Gwarancja 100% satysfakcji z zakupu u Naszego Optyka

A A A

Nasz Optyk gwarantuje Państwu:

  • Najniższe ceny

 Jeżeli w pierwszym miesiącu po zakupie okularów u Naszego Optyka, znajdą Państwo taki sam produkt w niższej cenie, Nasz Optyk zwraca różnicę (oferta ważna dla całości produktu: referencja oprawki, typ, rodzaj i uszlachetnienia szkieł)

  • Szkła progresywne: 100 % komfortu i satysfakcji

 Dzięki dużej skuteczności w doborze i adaptacji szkieł progresywnych, Nasz Optyk angażuje się w przypadku braku przystosowania się do okresu 1-go miesiąca, wymianę szkieł progresywnych zakupionych w swoim sklepie, na dwie pary szkieł (do bliży i do dali)

  • Gwarancja na oprawki

Większość opraw zakupionych u Naszego Optyka posiada jednoroczną gwarancję. W przypadku zbicia lub zniszczenia szkieł zakupionych u Naszego Optyka, do okresu 1-go roku od daty zakupu, mogą je Państwo wymienić płacąc jedynie 70 % ich wartości.

  • Gwarancja utrzymania

 Wszystkie zakupione u Naszego Optyka okulary, mają swoją dożywotnią gwarancję utrzymania. Nasz Optyk zapewnia im bezpłatną wymianę śrubek, nośników, zauszników i czyszczenie w myjce ultradzwiękowej. Wszystkie te reparacje odbywaja się natychmiastowo aby mogli Państwo korzystać jak najszybciej ze swoich okularów.

  • Respektowanie terminu realizacji

 Jeśli termin realizacji okularów zostanie przez Naszego Optyka przekroczony, dostają je Państwu na adres domowy, bez żadnych dodatkowych kosztów (Oferta ważna we Wrocławiu)